2059 Cases en venda en

Xalet en venda en Lucena, Córdoba

230.000 €
3
2
165 m2

Edifici en venda en Fuengirola, Málaga

265.000 €280.000 €5.36%
2
1
56 m2

Piso en venda en Monforte de Lemos, Lugo

135.000 €
2
2
100 m2

Xalet en venda en La Berzosa, Madrid

589.000 €
4
2
170 m2

Piso en venda en Urbanización xeresa del monte , Valencia

197.000 €
3
2
120 m2

Piso en venda en Se vende nuda propiedad Gandía, Valencia

100.000 €
2
1
60 m2

Piso en venda en Berruguete Madrid, Madrid

465.000 €
3
1
76 m2

Piso en venda en Arévalo, Ávila

109.000 €
4
2
145 m2

Piso en venda en El raso Guardamar del Segura, Alicante

280.000 €
3
2
91 m2

Piso en venda en Ciudad jardÍn (los casinis) Málaga, Málaga

319.900 €
3
2
100 m2

Adossat en venda en Preixana, Lleida

50.000 €
3
1
132

Piso en venda en La luz Málaga, Málaga

174.000 €
3
1
57

Piso en venda en Los baños (arriba) Sestao, Bizkaia

69.000 €
3
1
41

Adossat en venda en Villa de Don Fadrique, La, Toledo

50.000 €
2
1
123

Piso en venda en Parbayon, Cantabria

147.000 €
2
1
69

Adossat en venda en Casc antic Tortosa, Tarragona

9.000 €
2
1
44

Piso en venda en Sur Sevilla, Sevilla

114.000 €
3
2
69

Adossat en venda en Villanueva de Cordoba, Córdoba

39.000 €
3
1
114

Adossat en venda en Olot, Girona

246.000 €
3
3
81

Adossat en venda en Aljarafe Coria del Rio, Sevilla

196.000 €
4
3
127